> > נגישות וצרכים מיוחדים

נגישות וצרכים מיוחדים

ברשת מלונות רימונים מוצעת שלווה ישראלית לכל אחד. הרשת עמלה על מנת להנגיש את מיטב מלונותיה לקהל לקוחותיה, לרבות אנשים עם מוגבלות מצפון עד דרום.
בשנת 1998 נחקק חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, אשר מכוחו הותקנו תקנות שונות המיועדות לאפשר השתלבות שוויונית ופעילה של אנשים עם מוגבלות בחברה בכל תחומי החיים. 
רשת מלונות רימונים חרטה על דגלה להעניק שירות איכותי, יעיל שוויוני ומכבד לכלל ציבור לקוחותיה באמצעות מגוון אפשרויות קיימות. הרשת רואה חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל לקוחותיה, ובתוך כך פועלת ומקדמת את נושא הנגישות במלונותיה ובמתן שירות ללקוחותיה.
הרשת ממשיכה לבצע את ההתאמות הנדרשות לאנשים עם מוגבלות, בהתאם להוראות החוק והתקנות שמכוחו ועובדת על-פי תכנית רב שנתית ובליווי יועצי נגישות מוסמכים.
רשת מלונות רימונים פועלת להנגשת אתר האינטרנט של החברה, כך שיינתן מענה ידידותי וזמין גם לאנשים עם מוגבלות וגישה נוחה לשירותים ותכנים המוצעים ללקוחות באתר האינטרנט של החברה.

לבירורים, ניתן לפנות לגב' אתי ברון, רכזת הנגישות בחברה - ettyb@rimonim.com 03-6754568

מלון מינרל טבריה

במלון 4 חדרים המותאמים לנכים, המתאימים לאירוח של עד זוג+2. חדרי הנכים ממוקמים בקומות 2 ו-4 באגף כנרת. החדרים מאובזרים עם מקלחון ומאחזים בחדר השירותים. רוחב הדלת מותאם למעבר כיסא גלגלים. במלון חניית נכים וכניסה ישירה מהחניה למלון עם רמפת גישה לכניסה. בריכת המלון ממוקמת במרחצאות חמי טבריה במרחק הליכה/נסיעה וקיימות שם חניות לנכים ורמפת גישה לכניסת המתחם.
 

מלון רימונים גלי כנרת

במלון רימונים גלי כנרת 2 חדרים המותאמים לנכים באגף הספא. החדרים מתאימים לאירוח זוגות + 2 ילדים ומאובזרים במקלחון עם מאחזים, ורוחב הדלת מותאם למעבר כיסא גלגלים. במלון חניות נכים וכניסה ישירה מהחניה למלון עם רמפת גישה לכניסה. הבריכה נגישה לאנשים עם מוגבלות בניידות. הגישה לחוף הים בתהליך הנגשה.  

מלון רימונים המעיין נצרת

במלון רימונים המעיין נצרת 5 חדרים המותאמים לנכים, המתאימים לזוגות ובחלקם זוג +ילד. החדרים מאובזרים במקלחון ומאחזים, ורוחב הדלת מותאם למעבר כיסא גלגלים. בחניון המלון קיימות חניות לנכים.

מלון רימונים שלום ירושלים

במלון 3 חדרים המותאמים לנכים, לאירוח זוגות בלבד. החדרים מאובזרים במקלחון עם מאחזים, ורוחב הדלת מותאם למעבר כיסא גלגלים. במלון חניית נכים עם רמפת כניסה ישירה מהחניה למלון. הבריכה נגישה לאנשים עם מוגבלות (הגעה למתחם הבריכה באמצעות מעלית).

מלון רימונים אילת

במלון 4 חדרים המותאמים לנכים, המתאימים לאירוח זוגות בלבד. החדרים מאובזרים במקלחון ומאחזים בחדר השירותים. רוחב הדלת מותאם למעבר כיסא גלגלים. ישנן 4 חניות נכים עם רמפת גישה לכניסת המלון על בסיס מקום פנוי. הים והבריכה נגישים לאנשים עם מוגבלות בניידות.

מלון רימונים טאוור רמת גן

מתחם הקבלה, לובי, חדר האוכל, אולמות אירועים ובריכת המלון נגישים לאנשים עם מוגבלות. בחניון המלון קיימות חניות נכים. במלון קיים אבזור לאנשים עם לקויי שמיעה. חדרי המלון בתהליך הנגשה.

מלון רות רימונים צפת

במלון חדר אחד המותאם לנכים עם כיסא גלגלים (לאירוח זוגות בלבד), נמצא באגף המודרני. החדר מאובזר במקלחון ובמאחזים בחדרי השירותים, רוחב הדלת מותאם למעבר כיסא גלגלים. האגף המודרני נגיש לאנשים עם מוגבלות בניידות ואילו האגף האותנטי אינו מתאים לאנשים עם מוגבלות בניידות בשל מבנהו הטופוגרפי. אורחים עם מוגבלות בניידות רשאים לבקש סיוע מצוות המלון בכדי להגיע מהאגף המודרני לחדר האוכל שנמצא באגף האותנטי בעזרת קלנועית. הגישה לחדר הכושר, באגף המודרני, בתהליך הנגשה. הגישה לבריכה במלון בתהליך הנגשה.

כפר הנופש נווה אטי"ב

בכניסה לכפר הנופש ישנן חניות לנכים עם רמפת גישה לכניסת המבנה המרכזי, שבו לובי וחדר אוכל נגישים לאנשים עם מוגבלות. בשל המבנה הטופוגרפי של המקום, הבקתות אינן נגישות לאנשים עם מוגבלות בניידות ואין בקתות מותאמות לנכים עם כיסא גלגלים. הגישה למתחם הבריכה ולספא בתהליך הנגשה.

רימונים חוף התמרים עכו

במלון 2 חדרים מותאמים לנכים עם כיסא גלגלים, מאובזרים במקלחון ומאחזים בחדרי השירותים. קיימות חניות לנכים עם רמפת גישה לכניסת המלון. הבריכה החיצונית, הקאנטרי והבריכה הפנימית נגישים לאנשים עם מוגבלויות . הגישה לחוף הים בתהליך הנגשה.