> > נגישות וצרכים מיוחדים

נגישות וצרכים מיוחדים

ברשת מלונות רימונים מוצעת שלווה ישראלית לכל אחד. הרשת עמלה על מנת להנגיש את מיטב מלונותיה לאנשים בעלי מוגבלויות תנועה וניידות, מצפון עד דרום. מרבית מלונות הרשת מציעים לאורחיהם שטחים נגישים לכסאות גלגלים, חדרי אמבטיה מאובזרים בהתאם ודלתות ומעליות רחבות במיוחד. חדרי הנכים מכילים את כל שאר ההטבות המוצעות בכלל חדרי המלון. חדרים אלו ממוקמים בקרבת מעליות, לאפשר גישה נוחה במאמץ מינימלי. בכל המלונות ישנן חניות ייעודיות לבעלי תו נכה, וכן הנגשה מותאמת מחניית המלון לכניסה אליו. גם מתקני הספא ברוב המלונות מותאמים לגישת נכים, בין אם באמצעות מעלונים לבריכה או סיוע צוות בנגישות למתקנים השונים. אורחים בעלי צרכים ייחודיים מתבקשים לברר מראש במועד ההזמנה אודות זמינות חדרים מותאמים, וכן אודות האבזור הרלוונטי הנדרש.

אתי ברון, רכזת נגישות רשתית -   03-6754568

מלון מינרל טבריה

במלון 4 חדרים המותאמים לנכים, עם נוף לגינת המלון ונוף חלקי לכנרת, המתאימים לאירוח של עד זוג+2. חדרי הנכים ממוקמים בקומות 2 ו-4 באגף הכנרת. החדרים מאובזרים באמבט ומקלחון עם מאחזים ולחצן מצוקה. רוחב הדלת מותאם למעבר כיסא גלגלים, ועינית הדלת ממוקמת בגובה מתאים. במלון חניית נכים וכניסה ישירה מהחניה למלון. יש נגישות לנכים בכל שטחי המלון, וכן לחוף ולבריכה.
 

מלון רימונים גלי כנרת

במלון רימונים גלי כנרת 2 חדרים המותאמים לנכים באגף הספא, ללא מרפסת ונוף. החדרים מאובזרים במקלחון עם מאחזים, ורוחב הדלת מותאם למעבר כיסא גלגלים.   החדרים מתאימים לאירוח זוגות + 2 ילדים. במלון חניית נכים וכניסה ישירה מהחניה למלון. יש נגישות לנכים בכל שטחי המלון, וכן לחוף (בעזרת עובדי המלון) ולבריכה (באמצעות מעלון).  

מלון רימונים המעיין נצרת

במלון רימונים המעיין נצרת 5 חדרים המותאמים לנכים,  היכולים להכיל בחלקם זוגות ובחלקם זוג +ילד . החדרים מאובזרים באמבט, ורוחב הדלת מותאם למעבר כיסא גלגלים. החדרים כל שטחי המלון נגישים לנכים, וישנן מספר חניות נכים ייעודיות.

ערכה לכבדי שמיעה: קיימים 2 חדרים המותאמים לכבדי שמיעה. חדרים אלו מצוידים בנורה הנדלקת בכל פעם שיש צלצול בדלת או בטלפון. בנוסף קיימת ערכה לכבדי שמיעה המאפשרת מתן אינדיקציות לרעשים מסוגים שונים וכוללת פעמון כניסה לדלת המופעלים כל מגע חיצוני בדלת, מגביר צלצול טלפון, נורה מהבהבת להתראה בזמן אזעקת אש או עשן, שעון מעורר, מערכת הגברה לרדיו, מכשיר רוטט המוצמד למיטה ובזמן שינה מתריע במקרה של שריפה או כל רעש אחר.
ערכה זו ניתן להזמין מראש דרך השירות לאורח.

 

מלון רימונים שלום ירושלים

במלון 2 חדרים המותאמים לנכים, לאירוח זוגות בלבד, עם נוף לשכונת בית וגן. החדרים מאובזרים במקלחון עם מאחזים, ורוחב הדלת מותאם למעבר כיסא גלגלים. במלון חניית נכים (בתיאום עם קב"ט המלון) ורמפה המובילה מהחניה למלון. יש נגישות לנכים בכל שטחי המלון, וכן לבריכה עצמה. גישה למתחם הבריכה בעזרת מעלית.

מלון רימונים אילת

במלון 3 חדרים המותאמים לנכים ללא נוף וללא מרפסת, המתאימים לאירוח זוגות בלבד. החדרים מאובזרים במקלחון וידיות אחיזה בחדר השירותים. רוחב הדלת מותאם למעבר כיסא גלגלים. כל שטחי המלון נגישים לנכים, וישנן מספר חניות נכים ייעודיות עם רמפת גישה לכניסת המלון. יש גישת נכים לבריכת המלון, אך לא לחוף הים.

מלון אופטימה רמת גן

חדרי מלון טאואר אינם מאובזרים לנכים, מתחם הקבלה, לובי , חדר אוכל , אולמות ארועים ובריכת המלון , נגישים לנכים. ישנם שירותי נכים בקומת הלובי של המלון.

מלון רות רימונים צפת

במלון חדר אחד המותאם לנכים, עם נוף להר מירון (ללא מרפסת, לאירוח זוגות בלבד). החדר מאובזר באמבט פתוח וידיות אחיזה בחדר השירותים, ורוחב הדלת מותאם למעבר כיסא גלגלים. במלון חניית נכים הקרובה למעלית. לא כל שטחי המלון נגישים לנכים – האגף האותנטי אינו מתאים לבעלי מגבלות נגישות.

כפר הנופש נווה אטיב

כפר הנופש אינו מותאם לבעלי מגבלות נגישות. החדרים המשפחתיים מרווחים יותר מהסטנדרט, אך חדרי האמבט שלהם אינם נגישים לכיסאות גלגלים.

רימונים חוף התמרים עכו

קיים חדר אחד נגיש לבעלי מוגבלויות הכולל מקלחון עם מעקה, בנוסף קיימת חניה לנכים.
למלון ישנה גישה לנכים לקאנטרי אך הכניסה לבריכות אינה נגישה לנכים