חופשה בטוחה

התו הירוק למתארחים בבית המלון


  גם אנחנו לא אוהבים את זה, אבל, חשוב לנו לשמור עליכם ועל עצמנו
  אנחנו מקפידים על הנחיות משרד הבריאות ומבקשים שתקפידו ביחד איתנו. להלן ההנחיות :


רוצים להיכנס למלון שלנו? בשמחה, אבל עם מסכה על הפנים, כזו שמכסה גם את הפה וגם את האף. עד שמישהו יבין באמת איך הווירוס הזה עובד, כל הטיפות שיוצאות מאיתנו הן בגדר חשודות.

את מסכת הפנים יש לעטות גם בכניסה למלון כשאנחנו מתחבקים מרחוק בהיכרות שלנו, אבל גם בכל שטחי המלון.

בכניסה נערכת מדידת חום לכל אורח. אנחנו לא באמת מכוונים עליכם לייזר מסוכן.

הותקנו בכל שטחי המלון מתקנים לחיטוי ידיים. ניסינו וזה לא רע. אפילו סתם כשהידיים דביקות מממתק. חוסך הרבה מגבונים המתקן הזה.

לא בטוח שהתרגלתם לזה. גם אנחנו לא. אבל, במלון שלנו - זה נדרש. ריחוק חברתי הוא בגדר מאסט. חשוב להקפיד על מרחק של 2 מטר אחד מהשני. משפחות גרעיניות יכולות להתקבץ יחד ולשמור על ריחוק מהמשפחות האחרות.

גם למתקני המלון השונים יש כללים של התו הירוק. שתדעו.
 


בהתאם להנחיות מעודכנות החל מ-03.10.2021:
(ילדים מגיל 3 שנים עד גיל 12 ושלושה חודשים, מדוכאי חיסון ושאינם מחוסנים מבחירה):
  • בשלב זה יכולים להמשיך ולהיכנס למלון עם בדיקת PCR  שלילית (בתוקף ל-72 שעות)שתקפה לכל משך החופשה במלון או בדיקה מהירה שלילית (בתוקף ל-48 שעות) שנעשו בקופת חולים או במוקדי פיקוד העורף (ללא תשלום עבור ילדים מגיל 3 עד 12.3 ומדוכאי חיסון)או במעבדות מוכרות עי' משרד הבריאות. מי שביצע בדיקת  PCR   במסגרת תכנית "מגן חינוך" (בדיקה שנערכה במסגרת התוכנית מטעם משרדי הבריאות והחינוך לביצוע דיגום יזום של תלמידי מוסד המקיים פעילות חינוך אחת לשבוע) וקיבל תוצאה שלילית בבדיקה, מקבל תו ירוק שתקף ל-7 ימים ממועד ביצוע הבדיקה;
  • פעוטות עד גיל 3 או ילדים (עד גיל 12 ו-3 חודשים) המציגים תעודת נכה שהנפיק המוסד לביטוח לאומי – אינם נדרשים לתו ירוק או לבדיקת קורונה.
  • מי שאינו מחלים או לא התחסן מבחירה (מעל גיל 12 ו-3 חודשים) יכול להיכנס רק עם תו ירוק  בתוקף שניתן בעקבות בדיקה  PCR שלילית שבוצעה בתשלום במעבדה רפואית רשומה
כדאי להזמין באתר
הזמנה מיידית בכל זמן ומקום שנוח לכם
5% הנחה נוספת על מחירים ומבצעים
הזמנה מועברת ישירות למלון
החיוב מתבצע במועד החופשה
(אשראי לביטחון)
עד 6 תשלומים ללא ריבית