> > תרומה לקהילה

תרומה לקהילה

ר  ימונים למען הקהילה

רשת מלונות רימונים הוותיקה מלווה את מדינת ישראל מאז הקמתה, ומספקת לאורחיה שלווה ישראלית מיוחדת במינה. מעורבות הרשת בקהילה המקומית, סביב כל אחד מ-3 המלונות המשתייכים אליה, היא חלק חשוב ובלתי נפרד מפעילותה.

מראשית דרכה, רשת מלונות רימונים חרטה על דגלה את ערך התרומה לקהילה. מידי שנה עושה הרשת כל שביכולתה לפרגן ולהיטיב עם עמותות, ארגונים ומרכזים הפועלים בתוך הקהילה ולמענה. מינוף כוחנו כרשת מלונות בפריסה ארצית מאפשרת לנו לתרום ברחבי הארץ בדרכים רבות ע"פ הצורך.  אם באירוח, הענקת ימי כיף, מתן ארוחות, אימוץ קבוצות או ארגון אירועים.

כל מלון פועל בתוך הקהילה בה הוא נמצא למען תמיכה וחיזוק האוכלוסייה המקומית. כך נתרמות מדי שישי ארוחות למשפחות נזקקות, הן דרך ארגונים מוסדרים וביניהם ויצ"ו ובית חב"ד, והן באופן פרטני. עוד פועלת הרשת לגיוס תרומות כספיות לארגוני צדקה ועמותות שונות, כגון יד שרה, ותמיכה במגוון גופים. במסגרת הפעילות הקהילתית מממנת הרשת קבוצות מעמותת אקי"ם, מבתי ספר ברחבי הארץ, מעמותת אילן ומעמותת יתד. חברי העמותות והאגודות נהנים מאירוח בבתי המלון של הרשת, מימון פעילות קבוצות, תמיכה באירועים ועוד.


 

עובדי רימונים בביקור מלא באהבה במחלקת הילדים של בי"ח סורוקה

             

 

רימונים למען איכות הסביבה

רשת מלונות רימונים ביוזמה ראשונה מסוגה למען איכות הסביבה והגנה על בע"ח.

כחלק מתרומתה של רשת מלונות רימונים לקהילה, יוצאת רשת מלונות רימונים במהלך יוצא דופן למען איכות הסביבה. במסגרת היוזמה תשתף הרשת פעולה עם היחידה להגנת הסביבה של משטרת ישראל, מרחב יפתח (מחוז ת"א).

במהלך שיתוף הפעולה, הרשת תסייע ליחידה בפעילותה השוטפת למען איכות הסביבה ועובדי הרשת יוזמנו להתנדב ביחידה ולפעול יחד איתה למען איכות הסביבה.
היחידה להגנת הסביבה של משטרת ישראל הינה יחידת מתנדבים חדשה אשר מתנדביה עוברים הכשרה של פעילות משטרתית לצד הכשרה לאכיפת עברות של איכות חיים וסביבה, ביניהם: רעש סביבתי, וונדליזם, השלכת פסולת, התעללות והזנחת בעלי חיים, השחתת פני מקרקעין ועוד. את ההכשרה מעברים נציגים ממשרד להגנת הסביבה ונציגי משטרת ישראל. עם סיום ההכשרה תערוך רשת מלונות רימונים טקס ליוזמי הפרויקט , לקציני משטרה ואישי ציבור מקומיים התומכים בפרוייקט.