סיטי סנטר רימונים
WiFi חינם
 
 
 

חדרים - מלון רימונים סיטי סנטר

לאורחים ניתן החופש לבחור בין חופשה שוקקת חיים עם החבר'ה, לילה זוגי בעיר הרומנטית, חופשה משפחתית עתירה בטיולים ומוקדי עניין או גיבוש חברה איכותי ומעניין. המלון פרוס על 4 קומות ומונה 50 חדרים יפים ומצוידים היטב.
חדרי אקונומי
חדר בגודל 17 מ"ר פרוס על ארבעת הקומות של המלון, מתאים לאירוח זוגי בלבד. החדר בנוי כחלל אחד בתוכו חדר שינה מאובזר עם מיטה ...קרא עוד
חדר בגודל 17 מ"ר פרוס על ארבעת הקומות של המלון, מתאים לאירוח זוגי בלבד. החדר בנוי כחלל אחד בתוכו חדר שינה מאובזר עם מיטה זוגית מפנקת וחדר רחצה. בחלק מהחדרים יש מקלחון ובחלק אמבטיה.

אבזור החדר: מיטה זוגית, מקלחון/ אמבטיה, מיזוג אוויר, ערכת קפה, מיני בר, ארון בגדים, טלוויזיה, אינטרנט אלחוטי, כספת.
הרכב מקסימלי: זוג סגור
להזמנה
חדרי קלאסיק
חדר בגודל 24 מ"ר פרוס על ארבעת הקומות של המלון, מתאים לאירוח זוגי או לזוג+1. החדר בנוי כחלל אחד בתוכו חדר שינה מאובזר עם ...קרא עוד
חדר בגודל 24 מ"ר פרוס על ארבעת הקומות של המלון, מתאים לאירוח זוגי או לזוג+1. החדר בנוי כחלל אחד בתוכו חדר שינה מאובזר עם מיטה זוגית מפנקת וחדר רחצה. בחלק מהחדרים יש מקלחון ובחלק אמבטיה.

אבזור החדר: מיטה זוגית, מיטה מתקפלת, מקלחון/ אמבטיה, מיזוג אוויר, ערכת קפה, מיני בר, ארון בגדים, טלוויזיה, אינטרנט אלחוטי, כספת.
הרכב מקסימלי: זוג + 1 סגור
להזמנה
חדרי ג'וניור
חדר בגודל 40 מ"ר פרוס על ארבעת הקומות של המלון, מתאים לאירוח זוגי או משפחתי. החדר בנוי כחלל אחד בתוכו חדר שינה מאובזר עם ...קרא עוד
חדר בגודל 40 מ"ר פרוס על ארבעת הקומות של המלון, מתאים לאירוח זוגי או משפחתי. החדר בנוי כחלל אחד בתוכו חדר שינה מאובזר עם מיטה זוגית מפנקת וחדר רחצה. בחלק מהחדרים יש מקלחון ובחלק אמבטיה.

אבזור החדר: מיטה זוגית, ספה נפתחת / מיטה מתקפלת, מקלחון / אמבטיה, מיזוג אוויר, ערכת קפה, מיני בר, ארון בגדים, טלוויזיה, אינטרנט אלחוטי, כספת.
הרכב מקסימלי: זוג + 2 סגור
להזמנה
סוויטה משפחתית
חדר בגודל 50 מ"ר נמצאים בשתי הקומות העליונות של המלון, מתאים לאירוח משפחתי. החדר בנוי משני חדרי שינה, אחד להורים והשני ...קרא עוד
חדר בגודל 50 מ"ר נמצאים בשתי הקומות העליונות של המלון, מתאים לאירוח משפחתי. החדר בנוי משני חדרי שינה, אחד להורים והשני לילדים. מאובזר עם מיטה זוגית מפנקת וחדר רחצה. בחלק מהחדרים יש מקלחון ובחלק אמבטיה.

אבזור החדר: מיטה זוגית, מיטות יחיד / ספה נפתחת, מקלחון/ אמבטיה, מיזוג אוויר, ערכת קפה, מיני בר, ארון בגדים, טלוויזיה, אינטרנט אלחוטי, כספת.
הרכב מקסימלי: זוג + 3 (ייתכן גם יותר בתיאום מול מרכז הזמנות) סגור
להזמנה
בלעדי למזמינים באתר
חיסכון בזמן ללא המתנה בטלפון
5% הנחה למזמינים באתר האינטרנט
הזמנה ישירה למלון באישור מיידי 
כרטיס האשראי ניתן לביטחון בלבד

מבצעים ודילים