מלון רימונים המעיין נצרת
רימונים המעיין נצרת
מלון רימונים נצרת
מלון רימונים בנצרת
רימונים נצרת
מלון בנצרת
מלונות בנצרת
> מלונות בנצרת > > אטרקציות

אטרקציות במלון רימונים המעיין נצרת

היכן מטיילים?

האתרים בעיר

אין ספק כי העיר נצרת נועדה למי שמחפש ניחוחות וטעמים אותנטיים בשילוב טיול מרתק רווי סיפורי דתות, תרבות ומורשת.

את הטיול בעיר כדאי להתחיל מהשוק הססגוני, בו ניתן להתרשם ולהינות ממגוון הצבעים והניחוחות העוצמתיים של התבלינים השונים. לאחר שתתענגו על כמה "מתוקי פתיחה" אותנטיים תוכלו להמשיך לתחנה הראשונה בסיור: המסגד הלבן. המסגד הוקם לפני כ- 200 שנה ומאז כל הדרשות הנישאות בו הן בזכות אהבת האדם, השלום והאחווה. על רצפת המסגד פרוס שטיח גדול ועליו מצוירים עמודים ביניהם יושבים מתפללים בשורה ישרה ומוקפדת, כי "אלוהים", כך אומרים, "לא אוהב קווים עקומים".
 
לאחר ביקור במסגד מומלץ לצאת דרך סמטאות השוק לבזיליקת הבשורה. על פי האמונה הקתולית, בכנסייה התגוררה  מריים עת שקיבלה את "הבשורה" המפורסמת. הכנסייה המרהיבה נבנתה ב- 1955 על שרידי כנסיות עתיקות ובימי א' ניתן לפגוש בה צליינים ותיירים מרחבי העולם כולו. בין הפסיפסים המרהיבים הפרוסים על קירותיה של הכנסייה, כדאי להעניק תשומת לב מיוחדת לפסיפס יוצא דופן שנתרם על ידי הכנסייה היפנית, בו מופיעים מריים ובנה בלבוש יפני מסורתי (הקימונו) המעוטר זהב ופנינים אמיתיות.

בסמוך לבזיליקת הבשורה נמצאת כנסיית יוסף הקדוש. על פי הברית החדשה נשא יוסף הנגר את מרים לאישה לאחר שזו התבשרה על הריונה מן המלאך. בחלקה התחתון של הכנסייה ניתן לראות את המקווה בו טבל הנגר היהודי.
לקראת סיום מומלץ לבקר גם בכנסיית הבשורה, שנמצאת בסמוך למלון "רימונים המעיין". כל הכנסיות בעיר פתוחות שבעה ימים בשבוע, בשעות 08:00-17:00. כנסיית הבשורה סגורה בכל יום בין 12:00 ל- 13:00.

בדרך לכנסיית הבשורה מומלץ לבקר גם ב"מטחנת הגליל - אלבאבור", עסק משפחתי בן מאה שנה בו נטחנים למעלה מאלף תבלינים, צמחי מרפא ודגנים. קשה לפספס את המקום הודות לניחוח הנפלא שהוא מפיץ לאורך כל הרחוב (רחוב הבנקים, שוק נצרת).

מקומות נוספים בהם כדאי לבקר הם: מרכז הקרמיקה- מפעל עתיק המתמחה בעבודות קרמיקה. המרכז מציע אפשרות ליצירה עצמית ואף ליהנות מאוכל מזרחי אותנטי. בית הפולקלור- תצוגה של מיצגים מהעת העתיקה, המלווה בהרצאה או סרטון ו"כפר נצרת"- כפר משוחזר שנבנה בתוך העיר נצרת המדמה את סגנון החיים העתיק בו חיו התושבים לפני כ- 2000 שנה. בכפר הוקם בית כנסת בסגנון בית שני.

מבצע השבוע לכל המבצעים >
חבילת יאללה באסטה
חבילת אירוח מיוחדת מינ' 2 לילות במהלך אמצ"ש הכוללת אירוח וזוג כרטיסים לחווית טעימות אותנטית בשוק נצרת
423 ₪
לזוג ללילה
445 ₪

חדשות ואירועים

רימונים המעיין נצרת משמר את צביונה הייחודי של העיר נצרת, כמקום מפגש מרתק לתרבויות 3 הדתות- יהדות, נצרות ואיסלאם. המלון מציע חווית אירוח קסומה המשלבת בין מסורת ושורשי המזרח ובין חדשנות ויצירתיות המערב המודרני.

חבילת יאלה באסטה ברשת מלונות רימונים
לפרטים נוספים

אורחים מספרים לכל חוות הדעת.
מתוך 101 חוות דעת
4.4
| אסף ז.
יצאנו בהרכב משפחתי כולל נכדים להתארח במלון. החדרים והארוחות היו מצוינים. היחס של הצוות היה מעולה. מיקומו של המלון בתוך נצרת הוא מצוין. ונצרת ממוקמת ...