> > דרושים

דרושים

למלון רימונים חוף התמרים עכו – דרוש/ה חשמלאי

דרישות התפקיד:
 
העבודה כוללת משמרות בסופי שבוע וחגים.
דרישה - תעודת חשמלאי/ת  - יתרון משמעותי
קורות חיים למייל Mayak@rimonim.com 
 

למלון רימונים טאואר ר"ג דרוש/ה פקיד/ת קבלה
 


דרישות התפקיד:
 
ניסיון מלונאי - יתרון מובהק
אנגלית ברמה גבוהה - חובה
שפות נוספות - יתרון
זמינות לעבודה בסופי שבוע/חגים
מתאים גם לסטודנטים/יות
קורות חיים למייל Snissim@rimonim.com
 

למלון רימונים המעיין נצרת - דרוש/ה מנהל/ת קבלה

דרישות התפקיד:
 
בעל/ת ידע מלונאי וניסיון מוכח בקבלה.
העבודה כוללת שבתות וחגים וגמישות בשעות העבודה.
המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.
קורות חיים למייל Btami@rimonim.com

למלון רימונים גלי כנרת - דרושים/ות טבחים/ות.

דרישות התפקיד:

בעל/ת יצירתיות ואהבה למקצוע.
ניסיון בענף המלונאות – יתרון.
תנאים מעולים למתאימים /ות
קורות חיים למייל Kalanitg@rimonim.com
 

לרשת מלונות רימונים - דרושים/ות עובדים/ת למחלקת המשק

דרישות התפקיד:

חדרנים/ות ועובדי/ות למחלקת המשק במלון
זמינות לעבודה במשמרות בסופי שבוע ובחגים.
קורות חיים למייל Mor@rimonim.com 

למלון רימונים גלי כנרת - דרושים/ות חדרנים/ות למחלקת המשק.

דרישות התפקיד:
ניסיון כחדרנ/ית במלונאות
תנאים מצוינים מתאימים/ות
Kalanitg@rimonim.com קורות חיים למייל 

למלון רימונים גלי כנרת - דרושים/ות צ'יקרים/יות.

דרישות התפקיד:

איוש עמדות מזון ומשקאות במלון.
ביקורת ואכיפה של כניסת אורחים למסעדת המלון.
ביקורת הכנסות.
מוכר כעבודה מועדפת לחיילים/ות משוחררים/ות.
דרישות: תודעת שירות גבוהה, עמידה בתנאי לחץ, אנגלית ברמה טובה.
קורות חיים למייל Kalanitg@rimonim.com 

למלון רימונים שלום ירושלים דרוש/ה - מבקר/ת מזון והכנסות

דרישות התפקיד:

הכרות עם תוכנות מחשב הקשורות לתחום.
עבודה במשרה מלאה.
תנאים מצויינים למתאימים/מתאימות.
קורות חיים למייל Bmeirav@rimonim.com 




 

למלון רימונים טאואר ר"ג דרוש/ה - טבח/ית חם/חלבי

דרישות התפקיד:
 
הכנת המזון המוגש לאורחים בבית המלון.
מגוון אפשרויות קידום ופיתוח
תנאים מצויינים למתאימים/ות
קורות חיים למייל Mor@rimonim.com 
 
 

לרשת מלונות רימונים דרוש/ה - מפקח/ת משק ומפקח/ת קומה

דרישות התפקיד:

אחריות על חדרניות וניקיון החדרים והמלון
יכולת עבודה בצוות, עמידה בתנאי לחץ, יכולת עבודה פיסית. עבודה במשמרות כולל סופי שבוע וחגים
קורות חיים למייל Mor@rimonim.com 
 

למלון רימונים שלום ירושלים דרוש/ה סו שף.

דרישות התפקיד:
עבודה במחלקת המטבח במלון
תנאים טובים למתאימים/ות
דרישות: ניסיון מלונאי .
הכרות עם כל המטבחים - חם/קר/חלבי
קורות חיים למייל Bmeirav@rimonim.com