> > דרושים

דרושים

למלון רימונים חוף התמרים עכו – דרוש/ה קב"טר/ית

דרישות התפקיד:
 
בעל/ת תודעת בטחון.
עבודה בשעות לא שגרתיות.
עבודה כוללת סופי שבוע וחגים.
תנאים מצויינים למתאימים/ות.
קורות חיים למייל Mayak@rimonim.com 
 

למלון רימונים טאואר ר"ג דרוש/ה פקיד/ת קבלה
 


דרישות התפקיד:
 
ניסיון מלונאי - יתרון מובהק
אנגלית ברמה גבוהה - חובה
שפות נוספות - יתרון
זמינות לעבודה בסופי שבוע/חגים
מתאים גם לסטודנטים/יות
קורות חיים למייל Snissim@rimonim.com
 

לרשת מלונות רימונים - דרושים/ות מלצרים/יות 

דרישות התפקיד:

מתן שירות לאורחים במחלקת מזון ומשקאות.
מגוון אפשרויות פיתוח וקידום.
מוכר כעבודה מועדפת לחיילים/ות משוחררים/ות.
דרישות: אנגלית ברמת שיחה, תודעת שירות גבוהה ועמידה בריבוי משימות.
קורות חיים למייל Mor@rimonim.com

לרשת מלונות רימונים - דרושים /ות נציגי /ות הזמנות למחלקת הזמנות רשתי.

דרישות התפקיד:

משרה מלאה - עבודה במשמרות (לא כולל שבתות וחגים).
ניסיון בענף המלונאות – יתרון.
ניסיון במכירות – יתרון
תנאים מעולים למתאימים /ות
מיקום המשרה ברמת גן
קורות חיים למייל Ylior@rimonim.com
 

לרשת מלונות רימונים - דרושים/ות עובדים/ת למחלקת המשק

דרישות התפקיד:

חדרנים/ות ועובדי/ות למחלקת המשק במלון
זמינות לעבודה במשמרות בסופי שבוע ובחגים.
קורות חיים למייל Mor@rimonim.com 

לרשת מלונות רימונים - דרוש מנהל/ת מכירות לתחום תיירות הפנים.

דרישות התפקיד:

ניסיון מלונאי - חובה.
עבודת שטח, יכולות שיווק ומכירות.
הכרות עם ענף התיירות וההפקות.
תנאים טובים למתאימים.
קורות חיים למייל Borly@rimonim.com 
 

לרשת מלונות רימונים - דרוש/ה טבח/ית.

דרישות התפקיד:

הכנת המזון המוגש לאורחי המלון.
מגוון אפשרויות קידום ופיתוח.
תנאים מצויינים למתאימים/ות.
דרישות: בעלי/ות תעודת סיווג מקצועי - יתרון, ניסיון רלוונטי בתחום - חובה, נכונות לעבודה במשמרות כולל סופי שבוע וחגים.
קורות חיים למייל Mor@rimonim.com 

למלון רימונים חוף התמרים עכו דרוש - צ'יף סטיוארט

דרישות התפקיד:

אחריות על מחלקת הניקיון במטבח.
דרישות: 3 שנות ניסיון בתפקיד זהה - חובה.
תנאים מצויינים למתאימים/מתאימות.
קורות חיים למייל Mayak@rimonim.com 




 

למלון רימונים שלום ירושלים דרוש/ה - טבח/ית חם/חלבי

דרישות התפקיד:
 
בכנת המזון המוגש לאורחים בבית המלון.
מגוון אפשרויות קידום ופיתוח
תנאים מצויינים למתאימים/ות
קורות חיים למייל Bmeirav@rimonim.com 
 
 

לרשת מלונות רימונים דרוש/ה - מפקח/ת משק ומפקח/ת קומה

דרישות התפקיד:

אחריות על חדרניות וניקיון החדרים והמלון
יכולת עבודה בצוות, עמידה בתנאי לחץ, יכולת עבודה פיסית. עבודה במשמרות כולל סופי שבוע וחגים
קורות חיים למייל Mor@rimonim.com 
 

למלון רימונים מינרל טבריה דרושים - חדרנים/יות

דרישות התפקיד:

ניקיון חדרים ברמה גבוהה ומסירתם לאכלוס האורחים.
יכולת עבודה בצוות, עמידה בתנאי לחץ, יכולת עבודה פיסית.
עבודה במשמרות כולל סופי שבוע וחגים.
קורות חיים למייל: Smerav@rimonim.com או למייל Lmichal@rimonim.com

 

לרשת מלונות רימונים דרושים/ת - פקידי קבלה 

דרישות התפקיד:

קבלה ומתן מענה לאורחים במלון, חיובי אורחים, אחריות על קופה.
דרישות: תודעת שירות גבוהה, עמידה בריבוי משימות, ניסיון כפקיד/ת קבלה - יתרון, אנגלית - ברמה גבוהה.
מגוון אפשרויות פיתוח וקידום ותנאים מצויינים למתאימים/ות
קורות חיים למייל: Mor@rimonim.com